1   - следећа страна 

04.10.2019.

Eкскурзија 2019

Успешно реализована  тродневна екскурзија ученика осмог разреда. Одељенске старешине и ученици сада сумирају утиске прикупљене из археолошког налазишта Виминацијума, Маузолелеја цара Хостилијана, Мокрањчеве куће, Неготина, Ђердапа, Голубачке тврђаве,Сребреног језера, Лепенског Вира.


12.09.2019.

ПОЛУГОДИШЊИ РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ВЕЖБИ-ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Распоред свих писмених и контролних вежби, писмених задатака, блиц тестова за сва три одељења четвртог разреда у првом полугодишту школске 2019/2020. године налази се на линку испод у Exel табели. (С. Пантић)

 

IV - Распоред писаних провера за прво полугодиште шк. 2019-2020 год..xlsx

 

 


29.08.2019.

Приредба за прваке

Свечани пријем првака биће одржан у понедељак 02. септембра 2019. године у 18:00 часова.

ЖЕЛИМО ВАМ СРЕЋНУ И УСПЕШНУ НОВУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ!!!


28.08.2019.

почетак школске 2019/2020

У понедељак, 02.09.2019. ученици ће се поново наћи у ђачким клупама по следећем распореду:

 

1.смена, с почетком наставе у 8:00ч - ученици од 5. до 8. разреда

2.смена, с почетком наставе у 13:30ч -ученици од 2. до 4. разреда

1.разред има свечани дочек, приредба у 18:00 часова.

 


26.06.2019.

ЗАВРШНИ ИСПИТ

Објављивање коначних резултата завршног испита

четвртак

27.06. од 8 ч

Упис у музичке и балетске школе

петак

28.06. до 16 ч

Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података

петак и субота

28. и 29.06. од 8 до 15 ч

Провера листе жеља од стране ученика у основним школама

среда

03.07. од 8 ч

Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки

среда

03.07. од 8 до 15 ч

Објављивање званичне листе жеља ученика, провера листе жеља на званичном и техничком сајту

четвртак

04.07. до 12 ч

Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним и средњим школама

недеља

07.07. од 8 ч

Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу

недеља

07.07. до 20 ч

Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

понедељак и уторак

08. и 09.07. од 8 до 15ч

Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг

понедељак

08.07. од 8 до 15 ч

Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга

среда

10.07. до 8 ч

Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу

среда

10.07. до 8 ч

Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

четвртак

11.07. од 8 до 15 ч

1   - следећа страна 

 

 

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions